HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Blog

Platan bezpieczny hignienicznie

Z dumą informujemy, że Polska Organizacja Turystyczna oznaczyła nasz hotel jako "Obiekt bezpieczny higienicznie". Od początku pandemii kładziemy nacisk na zachowanie wszelkich procedur związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury i na co dzień dbamy o to, aby zarówno Gość hotelowy, jak i personel czuli się w naszym obiekcie bezpiecznie.

Czytaj więcej...

Hotel Platan ponownie otwarty

Pomimo pandemii koronawirusa nasz telefon recepcyjny wcale nie odczuł spowolnienia gospodarczego. Wręcz przeciwnie: codziennie odbieramy mnóstwo telefonów z zapytaniami od przedstawicieli firm, którzy nie mogą nigdzie ulokować swoich pracowników, dlatego zdecydowaliśmy się ponownie uruchomić nasz obiekt. Informujemy jednocześnie, że wdrożyliśmy w naszym obiekcie konieczną procedurę bezpieczeństwa, która pomoże nam uchronić naszych Gości oraz personel od zarażenia wirusem wywołującym chorobę COVID-19.

Czytaj więcej...

8,9 powodów do dumy

Listonosz wie jak poprawić na humor z rana. Otwieramy przesyłkę w niebieskiej kopercie od Booking.com, a tam: wiadomość o przyznaniu nam wysokiej noty 8,9 w tegorocznej edycji Traveller Review Awards 2020. Dziękujemy ;)

Czytaj więcej...

Twoi goście muszą gdzieś odpocząć

Najlepszy hotel w Ostrowie Wielkopolskim dla gości weselnych? To Hotel Platan! Organizujesz przyjęcie weselne, masz dużo gości przyjezdnych i martwisz się gdzie przenocujesz swoich gości?

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Na co dzień zamieszczamy tutaj fotografie znanych i lubianych, którzy goszczą w naszych hotelowych progach. W tym szczególnym czasie chcemy pokazać Wam naszą załogę, która na co dzień dba o Wasz komfort i bezpieczeństwo. To my!

Czytaj więcej...

Śniadania w Hotelu Platan

Sukcesywnie wzrasta liczba śniadań domawianych do noclegu w naszym hotelu, co nas oczywiście bardzo cieszy. Być może dlatego, że są one: bogate, pyszne i tanie. Za kontynentalne śniadanie w wersji rozszerzonej w Platanie zapłacisz jedynie 15 złotych.

Czytaj więcej...

Lokalizacja hotelu: Bariera czy korzyść?

Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę rezerwując hotel w jakiejś lokalizacji? Na cenę? Na udogodnienia? A może na lokalizację? Okazuje się, że ten ostatni aspekt jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze noclegu. Planujesz pobyt, to w pierwszej kolejności sprawdzasz gdzie będziesz spać - tak to działa, przynamjniej tak mówią mądrzejsi od nas. Oczywiście wszystko zależy od celu podróży, bo innymi kategoriami kierujemy się podczas podróży z dziećmi na wypoczynek, jeszcze innymi gdy planujemy wypad z paczką znajomych, a zupełnie innymi gdy np. firma wysyła nas w delegację. 

Czytaj więcej...

Hotel Marketing Conference 2019

Kosmiczna, nieziemska, największa, nie z tej ziemi i tak dalej... Tak sami organizatorzy mówią o niej i tak my jako uczestnicy mówimy o niej. Mowa o jednej z największych konferencji hotelarskich w Polsce.  Już trzeci raz mieliśmy okazję gościć na Hotel Marketing Conference 2019 organizowanej przez firmę Profitroom.

Czytaj więcej...

Znaleźliśmy zawód marzeń

Właśnie znaleźliśmy zawód marzeń. Bo kto nie chciałby pracować w Czekoladowy Autobus? Pozytywnie zakręcona ekipa z tego słodkiego pojazdu gościła u nas przez ostatnich kilka dni i poprowadziła ciekawe warsztaty dla dzieciaków z okolicy. Fajnie i smacznie, o czym przekonały się nasze recepcjonistki. 

Czytaj więcej...

Wygodny i przestronny parking to podstawa

Masz duże auto / busa i nie wiesz czy zaparkujesz u nas? Oto odpowiedź. Dłuższych autobusów na polskich drogach nie spotkasz, mimo to nawet po zaparkowaniu tego giganta na naszym parkingu pozostało jeszcze sporo wolnego miejsca. 

Czytaj więcej...