HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Blog

Oferta pracy w Hotelu Platan

Dołącz do nas! Może to właśnie Ciebie szukamy! Nowoczesny hotel miejski zlokalizowany w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Poznańskiej 74 poszukuje wsparcia dla swojego zgranego zespołu pracowników. 

 

Recepcjonistka-pokojowa // Recepcjonista-pokojowy ( jest to jedno stanowisko łączone) 

 

Opis stanowiska:

 • profesjonalna i życzliwa obsługa gości zgodna z przyjętymi standardami
 • obsługa systemu hotelowego
 • aktywna sprzedaż usług hotelowych
 • meldowanie gości, rozliczanie pobytów, zarządzanie rezerwacjami
 • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych,
 • sprzątanie i przygotowywanie pokoi do wynajęcia zgodnie z wymogami i standardami przyjętymi w hotelu
 • utrzymywanie porządku na piętrach i pomieszczeniach ogólnych hotelu

Wymagania:

 •  pozytywne nastawienie i chęć do pracy
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • gotowość do pracy zmianowej również w weekendy, dyspozycyjność
 • wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

 

 • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
 • praca w nowoczesnym obiekcie
 • wymiar pracy cały etat lub pół etatu

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Property Taurus sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

 

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)"

8,9 powodów do dumy

Listonosz wie jak poprawić na humor z rana. Otwieramy przesyłkę w niebieskiej kopercie od Booking.com, a tam: wiadomość o przyznaniu nam wysokiej noty 8,9 w tegorocznej edycji Traveller Review Awards 2020. Dziękujemy ;)

Czytaj więcej...

Twoi goście muszą gdzieś odpocząć

Najlepszy hotel w Ostrowie Wielkopolskim dla gości weselnych? To Hotel Platan! Organizujesz przyjęcie weselne, masz dużo gości przyjezdnych i martwisz się gdzie przenocujesz swoich gości?

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Na co dzień zamieszczamy tutaj fotografie znanych i lubianych, którzy goszczą w naszych hotelowych progach. W tym szczególnym czasie chcemy pokazać Wam naszą załogę, która na co dzień dba o Wasz komfort i bezpieczeństwo. To my!

Czytaj więcej...

Śniadania w Hotelu Platan

Sukcesywnie wzrasta liczba śniadań domawianych do noclegu w naszym hotelu, co nas oczywiście bardzo cieszy. Być może dlatego, że są one: bogate, pyszne i tanie. Za kontynentalne śniadanie w wersji rozszerzonej w Platanie zapłacisz jedynie 15 złotych.

Czytaj więcej...

Lokalizacja hotelu: Bariera czy korzyść?

Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę rezerwując hotel w jakiejś lokalizacji? Na cenę? Na udogodnienia? A może na lokalizację? Okazuje się, że ten ostatni aspekt jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze noclegu. Planujesz pobyt, to w pierwszej kolejności sprawdzasz gdzie będziesz spać - tak to działa, przynamjniej tak mówią mądrzejsi od nas. Oczywiście wszystko zależy od celu podróży, bo innymi kategoriami kierujemy się podczas podróży z dziećmi na wypoczynek, jeszcze innymi gdy planujemy wypad z paczką znajomych, a zupełnie innymi gdy np. firma wysyła nas w delegację. 

Czytaj więcej...

Hotel Marketing Conference 2019

Kosmiczna, nieziemska, największa, nie z tej ziemi i tak dalej... Tak sami organizatorzy mówią o niej i tak my jako uczestnicy mówimy o niej. Mowa o jednej z największych konferencji hotelarskich w Polsce.  Już trzeci raz mieliśmy okazję gościć na Hotel Marketing Conference 2019 organizowanej przez firmę Profitroom.

Czytaj więcej...

Znaleźliśmy zawód marzeń

Właśnie znaleźliśmy zawód marzeń. Bo kto nie chciałby pracować w Czekoladowy Autobus? Pozytywnie zakręcona ekipa z tego słodkiego pojazdu gościła u nas przez ostatnich kilka dni i poprowadziła ciekawe warsztaty dla dzieciaków z okolicy. Fajnie i smacznie, o czym przekonały się nasze recepcjonistki. 

Czytaj więcej...

Wygodny i przestronny parking to podstawa

Masz duże auto / busa i nie wiesz czy zaparkujesz u nas? Oto odpowiedź. Dłuższych autobusów na polskich drogach nie spotkasz, mimo to nawet po zaparkowaniu tego giganta na naszym parkingu pozostało jeszcze sporo wolnego miejsca. 

Czytaj więcej...

Szkolenie ze stylizacji paznokci

Pogoda za oknem idealna na wizytę w naszym lobby z piwkiem w ręku, ale jak się okazuje także na zdobywanie wiedzy. W naszej salce konferencyjnej rozpoczyna się dziś kurs „Stylizacja paznokci”, który organizuje firma Teb Edukacja - Ostrów Wielkopolski. Chcesz zorganizować szkolenie, rekrutację lub pokaz produktów? Skontaktuj się z numerem telefonu: 570 266 339

 

 

Czytaj więcej...