HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Blog

Idealny hotel dla grup zorganizowanych, młodzieżowych i sportowców?

Szukasz idealnego hotelu dla grupy sportowej, ekipy koncertowej lub grupy zorganizowanej podczas Twojego pobytu w Ostrowie Wielkopolskim? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu Platan.

Czytaj więcej...

Oferta pracy w Hotelu Platan

Dołącz do nas! Może to właśnie Ciebie szukamy! Nowoczesny hotel miejski zlokalizowany w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Poznańskiej 74 poszukuje wsparcia dla swojego zgranego zespołu pracowników. 

 

Recepcjonistka-pokojowa // Recepcjonista-pokojowy ( jest to jedno stanowisko łączone) 

 

Opis stanowiska:

 • profesjonalna i życzliwa obsługa gości zgodna z przyjętymi standardami
 • obsługa systemu hotelowego
 • aktywna sprzedaż usług hotelowych
 • meldowanie gości, rozliczanie pobytów, zarządzanie rezerwacjami
 • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych,
 • sprzątanie i przygotowywanie pokoi do wynajęcia zgodnie z wymogami i standardami przyjętymi w hotelu
 • utrzymywanie porządku na piętrach i pomieszczeniach ogólnych hotelu

Wymagania:

 •  pozytywne nastawienie i chęć do pracy
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • gotowość do pracy zmianowej również w weekendy, dyspozycyjność
 • wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

 

 • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
 • praca w nowoczesnym obiekcie
 • wymiar pracy cały etat lub pół etatu

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Property Taurus sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

 

Podstawa prawna: art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – dalej RODO (GDPR)"

8,9 powodów do dumy

Listonosz wie jak poprawić na humor z rana. Otwieramy przesyłkę w niebieskiej kopercie od Booking.com, a tam: wiadomość o przyznaniu nam wysokiej noty 8,9 w tegorocznej edycji Traveller Review Awards 2020. Dziękujemy ;)

Czytaj więcej...

Twoi goście muszą gdzieś odpocząć

Najlepszy hotel w Ostrowie Wielkopolskim dla gości weselnych? To Hotel Platan! Organizujesz przyjęcie weselne, masz dużo gości przyjezdnych i martwisz się gdzie przenocujesz swoich gości?

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Na co dzień zamieszczamy tutaj fotografie znanych i lubianych, którzy goszczą w naszych hotelowych progach. W tym szczególnym czasie chcemy pokazać Wam naszą załogę, która na co dzień dba o Wasz komfort i bezpieczeństwo. To my!

Czytaj więcej...

Śniadania w Hotelu Platan

Sukcesywnie wzrasta liczba śniadań domawianych do noclegu w naszym hotelu, co nas oczywiście bardzo cieszy. Być może dlatego, że są one: bogate, pyszne i tanie. Za kontynentalne śniadanie w wersji rozszerzonej w Platanie zapłacisz jedynie 15 złotych.

Czytaj więcej...

Lokalizacja hotelu: Bariera czy korzyść?

Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę rezerwując hotel w jakiejś lokalizacji? Na cenę? Na udogodnienia? A może na lokalizację? Okazuje się, że ten ostatni aspekt jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze noclegu. Planujesz pobyt, to w pierwszej kolejności sprawdzasz gdzie będziesz spać - tak to działa, przynamjniej tak mówią mądrzejsi od nas. Oczywiście wszystko zależy od celu podróży, bo innymi kategoriami kierujemy się podczas podróży z dziećmi na wypoczynek, jeszcze innymi gdy planujemy wypad z paczką znajomych, a zupełnie innymi gdy np. firma wysyła nas w delegację. 

Czytaj więcej...

Hotel Marketing Conference 2019

Kosmiczna, nieziemska, największa, nie z tej ziemi i tak dalej... Tak sami organizatorzy mówią o niej i tak my jako uczestnicy mówimy o niej. Mowa o jednej z największych konferencji hotelarskich w Polsce.  Już trzeci raz mieliśmy okazję gościć na Hotel Marketing Conference 2019 organizowanej przez firmę Profitroom.

Czytaj więcej...

Znaleźliśmy zawód marzeń

Właśnie znaleźliśmy zawód marzeń. Bo kto nie chciałby pracować w Czekoladowy Autobus? Pozytywnie zakręcona ekipa z tego słodkiego pojazdu gościła u nas przez ostatnich kilka dni i poprowadziła ciekawe warsztaty dla dzieciaków z okolicy. Fajnie i smacznie, o czym przekonały się nasze recepcjonistki. 

Czytaj więcej...

Wygodny i przestronny parking to podstawa

Masz duże auto / busa i nie wiesz czy zaparkujesz u nas? Oto odpowiedź. Dłuższych autobusów na polskich drogach nie spotkasz, mimo to nawet po zaparkowaniu tego giganta na naszym parkingu pozostało jeszcze sporo wolnego miejsca. 

Czytaj więcej...