HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Blog

8,9 powodów do dumy

Listonosz wie jak poprawić na humor z rana. Otwieramy przesyłkę w niebieskiej kopercie od Booking.com, a tam: wiadomość o przyznaniu nam wysokiej noty 8,9 w tegorocznej edycji Traveller Review Awards 2020. Dziękujemy ;)

Czytaj więcej...

Twoi goście muszą gdzieś odpocząć

Najlepszy hotel w Ostrowie Wielkopolskim dla gości weselnych? To Hotel Platan! Organizujesz przyjęcie weselne, masz dużo gości przyjezdnych i martwisz się gdzie przenocujesz swoich gości?

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Na co dzień zamieszczamy tutaj fotografie znanych i lubianych, którzy goszczą w naszych hotelowych progach. W tym szczególnym czasie chcemy pokazać Wam naszą załogę, która na co dzień dba o Wasz komfort i bezpieczeństwo. To my!

Czytaj więcej...

Śniadania w Hotelu Platan

Sukcesywnie wzrasta liczba śniadań domawianych do noclegu w naszym hotelu, co nas oczywiście bardzo cieszy. Być może dlatego, że są one: bogate, pyszne i tanie. Za kontynentalne śniadanie w wersji rozszerzonej w Platanie zapłacisz jedynie 15 złotych.

Czytaj więcej...

Lokalizacja hotelu: Bariera czy korzyść?

Na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę rezerwując hotel w jakiejś lokalizacji? Na cenę? Na udogodnienia? A może na lokalizację? Okazuje się, że ten ostatni aspekt jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze noclegu. Planujesz pobyt, to w pierwszej kolejności sprawdzasz gdzie będziesz spać - tak to działa, przynamjniej tak mówią mądrzejsi od nas. Oczywiście wszystko zależy od celu podróży, bo innymi kategoriami kierujemy się podczas podróży z dziećmi na wypoczynek, jeszcze innymi gdy planujemy wypad z paczką znajomych, a zupełnie innymi gdy np. firma wysyła nas w delegację. 

Czytaj więcej...

Hotel Marketing Conference 2019

Kosmiczna, nieziemska, największa, nie z tej ziemi i tak dalej... Tak sami organizatorzy mówią o niej i tak my jako uczestnicy mówimy o niej. Mowa o jednej z największych konferencji hotelarskich w Polsce.  Już trzeci raz mieliśmy okazję gościć na Hotel Marketing Conference 2019 organizowanej przez firmę Profitroom.

Czytaj więcej...

Znaleźliśmy zawód marzeń

Właśnie znaleźliśmy zawód marzeń. Bo kto nie chciałby pracować w Czekoladowy Autobus? Pozytywnie zakręcona ekipa z tego słodkiego pojazdu gościła u nas przez ostatnich kilka dni i poprowadziła ciekawe warsztaty dla dzieciaków z okolicy. Fajnie i smacznie, o czym przekonały się nasze recepcjonistki. 

Czytaj więcej...

Wygodny i przestronny parking to podstawa

Masz duże auto / busa i nie wiesz czy zaparkujesz u nas? Oto odpowiedź. Dłuższych autobusów na polskich drogach nie spotkasz, mimo to nawet po zaparkowaniu tego giganta na naszym parkingu pozostało jeszcze sporo wolnego miejsca. 

Czytaj więcej...

Szkolenie ze stylizacji paznokci

Pogoda za oknem idealna na wizytę w naszym lobby z piwkiem w ręku, ale jak się okazuje także na zdobywanie wiedzy. W naszej salce konferencyjnej rozpoczyna się dziś kurs „Stylizacja paznokci”, który organizuje firma Teb Edukacja - Ostrów Wielkopolski. Chcesz zorganizować szkolenie, rekrutację lub pokaz produktów? Skontaktuj się z numerem telefonu: 570 266 339

 

 

Czytaj więcej...

Maluszek pod Platanem

Na co dzień nasz parking hotelowy (zupełnie darmowy dla Gości) odwiedzają różne "fury". Do poczciwych "maluchów" mamy wyjątkowy sentyment, więc z przyjemnością publikujemy zdjęcie tego wyjątkowego modelu małego Fiata 126P. Mały, ale wariat! :D #fiat #małyfiat #maluch #fiat126p #małyalewariat

 

Czytaj więcej...