HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Twoi goście muszą gdzieś odpocząć

Najlepszy hotel w Ostrowie Wielkopolskim dla gości weselnych? To Hotel Platan! Organizujesz przyjęcie weselne, masz dużo gości przyjezdnych i martwisz się gdzie przenocujesz swoich gości?

 

 

Nic prostszego, Hotel Platan zlokalizowany przy ulicy Poznańskiej w Ostrowie Wielkopolskim wychodzi naprzeciw ze swoją specjalną ofertą dla gości weselnych. Oferta jest skierowana dla osób, które organizują przyjęcia weselne w lokalach bez bazy noclegowej lub z małą ilością miejsc noclegowych.  Chociaż to też miało swój urok, to czasy, kiedy nocowało się u kogoś w domu kątem minęły.  

 

Czym zatem różni się "oferta dla gości weselnych" od zwykłego wynajęcia pokoi hotelowych i co się zyskuje?  

 

  1. Promocyjna stawka za osobę za dobę;
  2. Wydłużona doba hotelowa  - podchodzimy elastycznie do godzin doby hotelowej i wydłużamy ją w miarę możliwości, tak aby goście mogli się wyspać i uczestniczyć w tzw. poprawinach lub bezpiecznie wracać do domu;
  3. Indywidualnie uzgadniane godziny serwowania śniadań;
  4. Przejrzyste warunki rezerwacji - przy składaniu rezerwacji podaje się przewidywaną liczbę pokoi/gości, na dwa tygodnie przed terminem rezerwacji podaje się ostateczną liczbę pokoi/gości przy składaniu rezerwacji wymagana wpłata zadatku wysokości 500,00 zł.
  5. Darmowy monitorowany parking przy hotelu;
  6. Całodobowa recepcja z mini barem - istotne przy powrotach z przyjęcia weselnego oraz o poranku, gdy doskwiera kac :)
  7. W dniu przyjazdu gości możliwość zorganizowania " przekąsek"  zanim wyjadą z hotelu na ślub;

 

Na potwierdzenie naszych słów podajemy kilka komentarzy zadowolonych Gości.

 

Marta Ostój zrecenzowała: Hotel Platan – 5 gwiazdek

 

Hotel bardzo przyjemny, rezerwacja pokoi dla moich gości przebiegła bardzo sprawnie, pan menager super człowiek, zawsze pomocny i cierpliwie znosił wszystkie zmiany dot. rezerwacji. Goście zadowoleni z pokoi:) Dziękuje!

 

Leszek Niewiadomy zrecenzował: Hotel Platan – 5 gwiazdek

 

Mieliśmy 37-miu gości weselnych którzy spali w tym hotelu. Wszyscy byli zadowoleni, nikt nie narzekał. Kazdy wyspany, sniadanie rano było dobre i wszyscy byli najedzeni. Bardzo polecam ten hotel. Dziękujemy za mila obsługę i zaangażowanie. Pozdrawiam