HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Hotel Marketing Conference 2019

Kosmiczna, nieziemska, największa, nie z tej ziemi i tak dalej... Tak sami organizatorzy mówią o niej i tak my jako uczestnicy mówimy o niej. Mowa o jednej z największych konferencji hotelarskich w Polsce.  Już trzeci raz mieliśmy okazję gościć na Hotel Marketing Conference 2019 organizowanej przez firmę Profitroom.

Jesteśmy pod wrażeniem niesamowitej organizacji i wielkości przedsięwzięcia. Otrzymaliśmy wielki zastrzyk wiedzy na temat najnowszych technologii i trendów w hotelarstwie, a także znaczenia social mediów w dziedzinie Hotelarstwa. Konferencja to również możliwość spotkania wielu ciekawych ludzi z branży często fanatyków branży hotelarskiej ( tak jak nasz Kierownik) i wymiany doświadczeń. Gratulujemy organizatorom - to było naprawdę niesamowite przeżycie.

 Nasza branża stawia bardzo duże kroki w kierunku automatyzacji i można śmiało powiedzieć, że jeśli za 10 lat w hotelu spotkamy się z recepcjonistką lub recepcjonistą to będzie to dla nas zaszczyt. Już niektóre hotele korzystają  z samoobsługowych kiosków check in i check out.

Ale uspokajamy w Hotelu Platan jeszcze spotkamy pracowników recepcji, ale po części zaczynamy korzystać z różnych technologii recepcyjnych. Czy wiesz, że dokonując rezerwacji przez nasz system online na naszej stronie rezerwacja sama wpada do silnika rezerwacyjnego, następnie do chanel managera a kolejno do naszego programu rezerwacyjnego na naszym komputerze w recepcji. Ten sam program wysyła komunikat do silnika rezerwacyjnego na naszej stronie, że już mamy zmniejszoną dostępność o jeden pokój. Wprowadzamy na bieżąco najnowsze technologie i wiemy że to jest dobry kierunek.