HOTEL PLATAN**

Ostrów Wielkopolski

Trzy Światy w Platanie

Miło nam jest zakomunikować, że rozpoczęliśmy właśnie współpracę z restauracją Trzyswiaty zlokalizowaną w budynku Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Raszkowskiej. Goście Hotelu Platan będą mogli sprawdzić dlaczego „na mieście” oraz w sieci krąży doskonała opinia o tym lokalu. Polecamy!

Od początku naszym założeniem było stworzenie nowoczesnego miejskiego hotelu Bed&Breakfast dostosowanego właściwie do wszystkich. Jesteśmy przygotowani na pobyty biznesowe, prywatne, grupowe i wynajmy długoterminowe. Czasami nazywamy nasz hotel hybrydą hotelu pracowniczego i miejskiego. Jedyne czego nam brakowało do tej pory to restauracja. Skoro nie możemy jej mieć ze względu na architekturę obiektu, dlatego postanowiliśmy nawiązać nową współpracę, a jak współpracować to tylko z profesjonalistami. Od dziś goście naszego hotelu mogą korzystać z oferty restauracji Trzy Światy. Doskonała opinia o tym lokalu (4,6 na 5 gwiazdek w Google Maps na podstawie blisko 200 opinii) oraz pyszne dania serwowane przez kuchnię to nie jest przypadek, a wypracowana renoma.

 

Ktoś może pomyśleć, jakie to skomplikowane i zawiłe. My spieszymy z objaśnieniem. W każdym z pokoi hotelowych dostępna jest karta menu lokalu Trzy Światy. Wszystkie zamówienia składamy w recepcji osobiście lub telefonicznie podając numer pokoju, następnie pracownik recepcji dostarcza posiłek w "lunch boxach" do pokoju.

 

Płatność za zrealizowane zamówienie w recepcji doliczamy do całkowitej kwoty pobytu w hotelu. Proste i przede wszystkim smaczne rozwiązanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zamówimy dla Was Wasze ulubione danie.

 

POBIERZ MENU w pliku PDF -----> TUTAJ